ריהוט וינטג תל אביב – מדוע רהיטי וינטג' כל כך פופולריים?

רהיטי וינטג' זוכים ליותר ויותר הצלחה, זו עובדה. אבל מהן הסיבות להצלחה הזו? גורמים רבים יכולים להסביר את הפופולריות הגוברת של ריהוט וינטג, להלן העיקריים שבהם:

ריהוט וינטג – מקוריות ושמירה על הערך

  • ראשית וללא עוררין, הקווים הייחודיים והמקוריים של רהיטי וינטג' אמיתיים מהמאה ה – 20 , מהפכה של ממש שממשיכה להשפיע על מעצבים עכשוויים.
  • מצד שני, עבור רהיטי וינטג עשויות היטב, ובעלי טכניקות ייצור איכותיות  בשילוב חומרים אצילים (טיק, פליז, אלומיניום יצוק וכו') המבטיחות את איכות ואריכות החיים של הרהיטים שיוצרו באותה תקופה.
  • מצרך נדיר יותר ויותר  ופריטי אספנים. לכן יש הנאה מסוימת ברכישת יצירה של רהיטי וינטג משנות ה-50 או ה-60 .
  •  הרכישה שלך לא תאבד מערכה, או אפילו תגדל עם הזמן! משהו שניתן להשיג רק לעתים רחוקות עם ריהוט חדש שמאבד מערכו ביציאה מהחנות.
ריהוט וינטג
ריהוט וינטג

'וינטג ריהוט – רהיטים מסוגננים היטב

  • סגנון שמרגיע בתקופה של שפל כלכלי כמו זו שאנו חווים על רקע משבר עולמי ודאגה לעתיד…
  • במתנות מיוחדות תמצאו ריהוט המביא מגע של מקוריות, קסם ייחודי ונצחי לבית שלך, במיוחד בשילוב עם ריהוט עכשווי.
  • ההיסטוריה של הרהיטים היא מסוגננת ועשירה ביותר. ההשפעה של הסגנון ה"קלאסי" והעתיקות כבר מזמן: לואי ה-15. כל כך הרבה סגנונות שעיטרו את הפנים שלנו במשך מאות שנים.

רהיטי וינטג תל אביב

  • ריהוט וינטג תל אביב המביא מגע של מקוריות, קסם ייחודי ונצחי לבית שלך, במיוחד בשילוב עם ריהוט עכשווי.
  • ההיסטוריה של הרהיטים היא מסוגננת ועשירה ביותר. ההשפעה של הסגנון ה"קלאסי" והעתיקות כבר מזמן: לואי ה-15. כל כך הרבה סגנונות שעיטרו את הפנים שלנו במשך מאות שנים. אנו נמצאים בתל אביב לכן קל לנו להגיע ללקוחותינו בצורה נוחה יותר, עם זאת אנו מציעים משלוחים לכל רחבי הארץ כמו רמת השרון, כפר סבא, הרצליה וכו'.

עמידות מוגברת של רהיטי וינטג

שוב, לרהיטי וינטג יש עמידות עדיפה על האפשרויות שאנו מוצאים כיום. אז תוחלת החיים שלהם ארוכה בהרבה ולכן משתמשים בהם במשך עשרות שנים.

הם עמדו במבחן הזמן ושירתו אנשים רבים לאורך ההיסטוריה שלהם. ריהוט ישן בבית, בסגנון וינטג' ואיכות מעולה פירושו שהוא מיוצר עם חומרים ומערכות איכותיות ביותר.

ריהוט וינטג תל אביב
ריהוט וינטג

גורמים אלו לא תמיד נפוצים כיום בייצור רהיטים, כך שלא משנה כמה כסף תשקיעו , ייתכן שלא תצליחו להתאים לרמת הריהוט הוינטג של אז.


הביקוש לרהיטים וינטג גדל מאוד בשנים האחרונות, כך שלכל מי שיש פריט מסוג זה יש בידיו עתיקות יקרות ערך. אבל זה קורה כשהם במצב טוב.

בנוסף להענקת מראה מיוחד, אפשרות נוספת היא לשנות את אופן השימוש ברהיטים, וליצור קישוט כיפי יותר. למשל מזנון יכול להפוך לדלפק בשירותים, שולחן יכול לשמש כשולחן וכו'.

הדרישה היחידה של ריהוט וינטג היא להיות בעל שיקול דעת בעת שילוב רהיטים עם פריטים אחרים. יתרה מכך, לא תמיד יהיה קל למצוא את החלק שאתה מחפש.