מתנות מקוריות לגבר ליום הולדת – מתנה לגבר שאתם מעריכים

מתנות מקוריות לגבר ליום הולדת, במיוחד אם הם גבר חשוב בחייכם לעיתים היא משימה די מורכבת, בטח תסכימו אתנו. קניית מתנה הינה למעשה הביטוי שלנו לאהבה, הביטוי שלנו להערכה העצומה שאנו חשים כלפיו בטח ביום הולדתו. בין אם את בוחרת מתנה לחבר, לבן, אחיך, בעלך או ארוסך, הדבר הראשון שעולה לנו במחשבה זה לקנות לו ליום ההולדת מתנה מיוחדת ששייכת רק לו. מתנה אשר באמצעותה תוכלו להעביר את הרגשות העזים שיש בתוככם כלפיו, והכי חשוב שהיא תהיה מתנה מקורית ומיוחדת, מתנה שהוא יאהב ובכל פעם שהוא יראה אותה, הוא ייזכר בך.

מתנות מקוריות לגבר ליום הולדת – להרגיש כמו כוכב קולנוע או כוכב רוק

אם החבר שלך או בין הזוג שלך אוהב עוגה, הקפידו להכין גם עוגה.  בושם, כובע, חולצה ודברים כאלה הם גם אפשרות, רק קצת משעמם אם לומר ובטח לא מרגש. יחד עם זאת אם אתם מחפשים מתנה אחרת ואישית שתרגש את בן הזוג שלכם או החבר שלכם ושהוא ירגיש מיוחד כמו כוכב קולנוע, או זמר רוק נחשק, אתם במקום הנכון. מתנה שיאפשר לו להראות בעבודה ולחברים אז צרו אתנו קשר עוד היום והפתיעו אותו כל כך שלא ישכח אתכם לתמיד.

מתנות מקוריות לגבר ליום הולדת

מתנות לגברים – מתנה ליום הולדת

אחד הדברים המהנים בעולם הוא לקבל ולתת מתנות, שאולי נראה פשוט מאוד במבט ראשון, אבל כשנכנסים ללב הסיפור, רואים שזה אחד הדברים הקשים והמסובכים.

מהי המתנה המקורית הטובה ביותר לגברים?

נשים רבות שואלות "האם גברים באמת אוהבים מתנות?". התשובה היא שגברים שמחים לקבל מתנות כמו נשים. קבלת מתנה מעניקה לגברים תחושת התרגשות וסיפוק, במיוחד אם הם מקבלים את המתנה הזו באופן פרטי.

זכרו שגברים, במיוחד המאפיינים הגבריים שלהם, רואים את העולם קצת אחרת מנשים, ולכן חשובה מאוד איזו מתנה אתם קונים להם, ותמיד אנו חוששים לפספס.

קניית מתנות לגברים יכולה להיות אתגר. עם זאת, רוב הגברים רואים את העולם בצורה הרבה יותר פשוטה. לכן, עדיף לדעת על תחומי העניין שלהם לפני שקונים את המתנה שלכם וגם לדעת שסוג המתנה חשוב בהשוואה כמו גם דרך הענקת המתנה.

הענקת מתנות לגברים בחייך יכולה להשפיע לאורך זמן על מצב הרוח שלהם. להלן כתבנו 9 סיבות שכדאי לשקול לפני רכישת מתנה לגברים.

מתנות מקוריות לגבר – 9 כללים שכדאי לדעת לפני שקונים מתנה

  • 1. גורם גיל

גורם הגיל הוא נקודה חשובה שיש לקחת בחשבון לפני קניית מתנה. למעשה, זה הגורם החשוב ביותר לקנייה. אם תקנו מתנה למבוגרים לילד, הילד יתאכזב. מטבע הדברים, לאדם שאתם מחפשים יש טעם מיוחד מבחינת צבע, סגנון ודברים שהוא אוהב. לכן כדאי להכיר את המאפיינים שלה לפני רכישת מתנה. קבלת מתנה התואמת את מצב הרוח האישי של האדם תשמח אותו מאוד ותעניק לו את ההרגשה שאתם מכירים אותו היטב.

  • 2. אל תקנו מתנה שיכולה להיות שימושית לכולם

 אל תקנו מתנה שיכולה להיות שימושית המשרתת את כולם, לא רק אדם ספציפי. אז אל תחפשו מתנה שכולם יכולים להשתמש בה. רוב מכשירי החשמל הביתיים או המטבחים הם כלים שאינם אינדיבידואליים, ורכישת ספלים כמתנות מעולם לא היה ולעולם לא יהיה רעיון טוב.

אנשים אוהבים לקבל מתנה שהם יכולים להשתמש בה באופן פרטי. לעולם אל תקנה לבן הזוג לך מתנה שמשרת את הבית ויכולים לעשות בה שימוש יותר מאשר את החבר או בן הזוג שלך, בפרטי ואישי. בן הזוג שלך ישמח יותר אם יראה שקנית לו מתנה שמכוונת רק אליו.

מתנה מקורית לגבר

  • 3. תן לגבר שלך מתנה שהוא יאהב

כשאתה קונה מתנה, חשוב על האדם האחר יותר מאשר להסתמך על הרגשות שלך. המתנה הנבחרת מקובלת אם היא נעשית על ידי מחקר והסתמכות על עצמך, אך עדיף להכיר את טעמו של הצד השני.

לדוגמה, אולי אתה לא אוהב את הצבע השחור, אבל קנה לבן הזוג שלך משהו בשחור כי אתה יודע שהוא אוהב את זה. גם אם יש דברים אחרים שאתם לא אוהבים אבל אתם יודעים שהצד השני מעוניין בהם, עדיף להתייחס אליהם כקריטריונים בקנייה.

  • 4. הכינו מתנות מותאמות אישית

בחר פריט שהוא אישי לצד השני. בבחירה, לא בהכרח צריך לבחור את היקר והטוב ביותר, מספיק למצוא ולקנות את ההפתעה אשר תתאים לצרכי המסיבה.

גם אם אתה יכול לשאול אותו מה הוא צריך, עדיף להשקיע שעות בניסיון לבחור מתנה. מתן מתנות זה תמיד נחמד ואל תיתפס יותר מדי בתקציב.

  • 5. המחיר אינו קריטריון לקניית מתנות

למרות שמתנות איכותיות הן לרוב יקרות, הערך של מערכת היחסים שלכם או של האדם האחר אינו גבוה כמו המתנה שאתם מקבלים. אפשר להשיג מתנה לא יקרה במיוחד, ופשוט עדיין לראות את ההתלהבות בעיניו של החבר או בין הזוג שלך. לעיתים אנו קונים מוצר יקר מאוד וזה לא משנה לצד השני.

אז בחירת מתנה לבעל או לחבר שלך לא צריכה להתבסס על כסף ומחיר.  אלה על ייחודיות והתאמה למה שהוא אוהב ומעריץ. הענקת מתנה הופכת חשובה יחד עם התשוקה שיש לך לתת לבן הזוג שלך או לחבר שלך. זכרו שבקניית מתנה יקרה ללא כל התאמה לאופי של בין הזוג שלך ולטעם האישי שלו יכולה לעיתים להיות פספוס. זה לא אומר שמתנות יקרות לא אפשרות, זה לא הרעיון, וודאי שמתנות יקרות הם אפשרות מצוינת, רק הרעיון הוא לרכוש את המתנה לפי מה שבן הזוג שלך אוהב ומתחבר.

מתנות מקוריות לגבר

  • 6. לגברים שאוהבים טכנולוגיה, בחרו מתנה בתחום זה

בבקשה אל תקבל מתנה לגבר שלך שאתה יודע שהוא לא ישתמש בו. אתה צריך להכיר את בעלך/חברך. למשל, יש גברים שאינם מהסוג שמגלה עניין בדברים מסובכים, אז למה כדאי לך לקנות מתנה שקשה לשימוש על ידי החבר או בין הזוג שלך.

או שאולי הגבר שאתה מחפש מעולם לא סיים ספר, אז הוא ישאיר את ספר המתנה שלך בפינה. אז עדיף לבחור מוצר שהוא יכול להשתמש בו בקלות. זכור שמוצר שמועיל לכולם במשק הבית ולא לפרט אינו בחירה טובה.

  • 7. קנה מתנה אחת במקום כמה ליום ההולדת

זה אולי נשמע קצת מוזר, אבל תחשוב על זה כך: אם תקנה 20 חולצות במתנה, האם כל חולצה נוספת תעשה אותו מאושר יותר? עם זאת, כאשר אתה קונה מתנה למישהו, זה אומר שאתה ביחד, כך שאתה לא צריך להוכיח משהו על ידי קניית מספר מתנות בבת אחת.

העדיפו איכות על פני כמות. תנו לבן הזוג מתנה אחת או שתיים בעלות ערך עבורו; ככל שיהיו יותר מתנות, ערכן יהיה נמוך יותר. כאשר אתם נותנים מספר מתנות בבת אחת, בסופו של דבר המסיבה לא תתרגל לאף אחת מהן וייתכן שלא ישתמשו בהן. כדאי לחשוב שהמתנה שלכם יעילה ויעילה, לא לזעזע את הצד השני בכמות גדולה של מתנה.

  • 8. איזו מתנה חשובה לגברים ליום ההולדת?

אם אתה רוצה לקבל מתנה לגבר בחייך, יש צורך לחפש דברים בעלי ערך עבורו. מתנות רבות נעימות בדרך כלל לגברים וחלקן לא – זכרו שהמתנה הטובה ביותר שלכם לגבר בחייכם היא הנוכחות, האנרגיה החיובית ותחושת החיים שלכם.

קניית מתנה מיוחדת

  • 9. קנה מתנה שימושית ופרקטית קצת מיושן

בין המתנות הישנות ביותר שאישה יכולה לקנות לגבר הן חולצות טריקו, חגורות, ארנקים או תחתונים. כיום, ייתכן שהדברים הללו אינם חשובים כבעבר וכדאי לשים לב אליהם. אבל אין שום דבר רע. אל תחשוב שהמתנה חייבת להיות יקרה.

מתנה צריכה להיות משהו שיש לו מטרה ספציפית בחייו. משהו פרקטי ושימושי וניתן להשתמש בו. מתן מתנות סנטימנטליות, בהתאם לרמת הקשר שלכם, יכול להיות גם דבר טוב.

דוגמאות למתנות סנטימנטליות כוללות טבעות, חפצים אישיים מאוד, ספל עם תמונה עליו, מכתב בכתב יד ועוד.


שאלה ותשובה

אילו מתנות גברים אוהבים?

להבין אילו מתנות גברים אוהבים יכול להיות מאתגר וזכרו שלא כל הגברים זהים. אבל אתה יכול להכין מתנות שאתה יודע שהוא אוהב והן מועילות עבורו, לפי תחומי העניין ומצב הרוח של האיש המדובר.

זה מוזר לתת מתנה בלי סיבה?

לא זה לא. אין שום דבר רע במתן מתנה ללא היכרות וללא כל סיבה, וזה גם נחשב לדבר טוב מאוד. כדי לשבח את האהבה בין מערכת היחסים שלך, ועד כמה אתה דואג לגבר שלך, אתה תמיד יכול לשמח אותו על ידי מתן מתנה. מתן מתנות טוב בימי הולדת או אירועים מיוחדים, אבל אתה יכול לעשות זאת גם בימים רגילים אחרים.

איזו מתנה לקנות לגברים שיש להם הכל?

אתה יכול להזמין את הגבר בחייך לחוויה; דברים כמו הזמנה לקולנוע, תיאטרון, קונצרט מוזיקה או אפילו מסעדה. או שאתה יכול להשיג לו כרטיס למרוץ או אפילו קו מיקוד. הקפד לזכור לשלוח לו מכתב בכתב יד יחד עם המתנה הזו.

איזו מתנה כדאי לקנות ליום הולדת לגברים?

מתנות מקוריות לגבר ליום הולדת

אם החבר שלך או בין הזוג שלך אוהב עוגה, הקפידו להכין גם עוגה.  בושם, כובע, חולצה ודברים כאלה הם גם אפשרות, רק קצת משעמם אם לומר ובטח לא מרגש. יחד עם זאת אם אתם מחפשים מתנה אחרת ואישית שתרגש את בן הזוג שלכם או החבר שלכם ושהוא ירגיש מיוחד כמו כוכב קולנוע, או זמר רוק נחשק, אתם במקום הנכון. מתנה שיאפשר לו להראות בעבודה ולחברים אז צרו אתנו קשר עוד היום והפתיעו אותו כל כך שלא ישכח אתכם לתמיד.