מתנות לחבר הכי טוב – מתנה מקורית ואישית

קניית מתנות לחבר הכי טוב כאשר הוא החבר הכי חשוב בחייכם היא משימה די מורכבת, בטח תסכימו אתנו. קניית מתנה הינה למעשה הביטוי שלנו לאהבה, הביטוי שלנו להערכה העצומה שאנו חשים לחבר שבחיינו. אם את בוחרת מתנה לחבר הכי טוב, הדבר הראשון שעולה לנו במחשבה זה לקנות לו מתנה מיוחדת ששייכת רק לו, אשר באמצעותה נוכל להעביר את הרגשות העזים שיש בתוכנו כלפיו, והכי חשוב שהיא תהיה מתנה מיוחדת, כזאת מיוחדת שהוא יאהב ולא ישכח אותך.

מתנות לחבר הכי טוב

מתנות לחבר הכי טוב

בטח תסכימו אתנו שדי נדוש כבר ואם ניתן לומר די מיושן לקנות ספל או חולצה כמתנה נראה פסה לא?. המחשבה איזו מתנה לרכוש  בטח שחושבים על מערכת זוגית מיוחדת שאתם רוצים לרקום עם החבר, מתחילים לרוץ לנו מתנות שכבר קנינו או קבלנו בעבר, ועכשיו מה באמת החבר שלי יאהב? איזה מתנה אני קונה לחבר לזוגיות?

אם אתם מחפשים מתנה אחרת מקורית ואישית לחלוטין, מתנה כזאת שתגרום לחבר הכי טוב שלכם כזה מיוחד כמו כוכב קולנוע, או זמר רוק נחשק, מתנה שתאפשר לו להראות בעבודה ולחברים, אתם במקום הנכון.

כאשר את בוחרת מתנה לחבר לקשר זוגי , הדבר הראשון שעולה לנו במחשבה זה לקנות לו מתנה מיוחדת ששייכת רק לו, אשר באמצעותה תוכלי להעביר את הרגשות העזים שיש לך כלפיו, והכי חשוב שהיא תהיה מתנה מיוחדת, כזאת מיוחדת שהוא יאהב ולא ישכח אותך ואם כבר מיוחדת אז מי מאתנו לא אוהב לקבל מתנות מקוריות? – הפתיעו אותו כל כך שלא ישכח אתכם לתמיד.

מהי המתנה הטובה ביותר לחברים?

נשים רבות שואלות "האם חברים באמת אוהבים מתנות?". התשובה היא שחברים שמחים לקבל מתנות כמו נשים. קבלת מתנה מעניקה לחברים תחושת התרגשות וסיפוק, במיוחד אם הם מקבלים את המתנה הזו באופן פרטי.

זכרו שגברים, במיוחד המאפיינים הגבריים שלהם, רואים את העולם קצת אחרת מנשים, ולכן חשוב מאוד איזו מתנה אתם קונים להם ואתם תמיד חוששים לא לפספס.

קניית מתנות לגברים יכולה להיות אתגר. עם זאת, רוב הגברים רואים את העולם בצורה הרבה יותר פשוטה. לכן, עדיף לדעת על תחומי העניין שלהם לפני שקונים את המתנה שלכם וגם לדעת שסוג המתנה חשוב בהשוואה כמו גם דרך הענקת המתנה.

הענקת מתנות לחברים בחייך יכולה להשפיע לאורך זמן על מצב הרוח שלהם. להלן כתבנו 9 סיבות שכדאי לשקול לפני רכישת מתנה לחברים.

9 דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני רכישת מתנה לחברים

  • 1. גורם גיל

גורם הגיל הוא נקודה חשובה שיש לקחת בחשבון לפני קניית מתנה. למעשה, זה הגורם החשוב ביותר לקנייה. אם תקנו מתנה למבוגרים לילד, הילד יתאכזב. מטבע הדברים, לאדם שאתם מחפשים יש טעם מיוחד מבחינת צבע, סגנון ודברים שהוא אוהב. לכן כדאי להכיר את המאפיינים שלה לפני רכישת מתנה. קבלת מתנה התואמת את מצב הרוח האישי של האדם תשמח אותו מאוד ותעניק לו את ההרגשה שאתם מכירים אותו היטב.

מתנות לחבר הכי טוב

  • 2. אל תקנו מתנה שיכולה להיות שימושית לכולם

 אל תקנו מתנה שיכולה להיות שימושית המשרתת את כולם, לא רק אדם ספציפי. אז אל תחפשו מתנה שכולם יכולים להשתמש בה. רוב מכשירי החשמל הביתיים או המטבחים הם כלים שאינם אינדיבידואליים, ורכישת ספלים כמתנות מעולם לא היה ולעולם לא יהיה רעיון טוב.

אנשים אוהבים לקבל מתנה שהם יכולים להשתמש בה באופן פרטי. לעולם אל תקנה לבן הזוג לך מתנה שמשרת את הבית ויכולים לעשות בה שימוש יותר מאשר את החבר או בן הזוג שלך, בפרטי ואישי. בן הזוג שלך ישמח יותר אם יראה שקנית לו מתנה שמכוונת רק אליו.

3. תן לחבר שלך מתנה שהוא יאהב

כשאתה קונה מתנה, חשוב על האדם האחר יותר מאשר להסתמך על הרגשות שלך. המתנה הנבחרת מקובלת אם היא נעשית על ידי מחקר והסתמכות על עצמך, אך עדיף להכיר את טעמו של הצד השני.

לדוגמה, אולי אתה לא אוהב את הצבע השחור, אבל קנה לבן הזוג שלך משהו בשחור כי אתה יודע שהוא אוהב את זה. גם אם יש דברים אחרים שאתם לא אוהבים אבל אתם יודעים שהצד השני מעוניין בהם, עדיף להתייחס אליהם כקריטריונים בקנייה.

4. הכינו מתנות מותאמות אישית

בחר פריט שהוא אישי לצד השני. בבחירה, לא בהכרח צריך לבחור את היקר והטוב ביותר, מספיק למצוא ולקנות את ההפתעה אשר תתאים לצרכי המסיבה.

גם אם אתה יכול לשאול אותו מה הוא צריך, עדיף להשקיע שעות בניסיון לבחור מתנה. מתן מתנות זה תמיד נחמד ואל תיתפס יותר מדי בתקציב.

קנו מתנה שהוא יאהב

  • 5. המחיר אינו קריטריון לקניית מתנות

למרות שמתנות איכותיות הן לרוב יקרות, הערך של מערכת היחסים שלכם או של האדם האחר אינו גבוה כמו המתנה שאתם מקבלים. אפשר להשיג מתנה לא יקרה במיוחד, ופשוט עדיין לראות את ההתלהבות בעיניו של החבר או בין הזוג שלך. לעיתים אנו קונים מוצר יקר מאוד וזה לא משנה לצד השני.

אז בחירת מתנה לבעל או לחבר שלך לא צריכה להתבסס על כסף ומחיר.  אלה על ייחודיות והתאמה למה שהוא אוהב ומעריץ. הענקת מתנה הופכת חשובה יחד עם התשוקה שיש לך לתת לבן הזוג שלך או לחבר שלך. זכרו שבקניית מתנה יקרה ללא כל התאמה לאופי של בין הזוג שלך ולטעם האישי שלו יכולה לעיתים להיות פספוס. זה לא אומר שמתנות יקרות לא אפשרות, זה לא הרעיון, וודאי שמתנות יקרות הם אפשרות מצוינת, רק הרעיון הוא לרכוש את המתנה לפי מה שבן הזוג שלך אוהב ומתחבר.

  • 6. לחברים שאוהבים טכנולוגיה, בחרו מתנה בתחום זה

בבקשה אל תקבל מתנה לחבר שלך שאתה יודע שהוא לא ישתמש בו. אתה צריך להכיר את בעלך/חברך. למשל, יש חברים שאינם מהסוג שמגלה עניין בדברים מסובכים, אז למה כדאי לך לקנות מתנה שקשה לשימוש על ידי החבר או בין הזוג שלך.

או שאולי החבר שאתה מחפש מעולם לא סיים ספר, אז הוא ישאיר את ספר המתנה שלך בפינה. אז עדיף לבחור מוצר שהוא יכול להשתמש בו בקלות. זכור שמוצר שמועיל לכולם במשק הבית ולא לפרט אינו בחירה טובה.

  • 7. קנה מתנה אחת במקום כמה

זה אולי נשמע קצת מוזר, אבל תחשוב על זה כך: אם תקנה 20 חולצות במתנה, האם כל חולצה נוספת תעשה אותו מאושר יותר? עם זאת, כאשר אתה קונה מתנה למישהו, זה אומר שאתה ביחד, כך שאתה לא צריך להוכיח משהו על ידי קניית מספר מתנות בבת אחת.

העדיפו איכות על פני כמות. תנו לבן הזוג מתנה אחת או שתיים בעלות ערך עבורו; ככל שיהיו יותר מתנות, ערכן יהיה נמוך יותר. כאשר אתם נותנים מספר מתנות בבת אחת, בסופו של דבר המסיבה לא תתרגל לאף אחת מהן וייתכן שלא ישתמשו בהן. כדאי לחשוב שהמתנה שלכם יעילה ויעילה, לא לזעזע את הצד השני בכמות גדולה של מתנה.

  • 8. איזו מתנה חשובה לחברים?

אם אתה רוצה לקבל מתנה לחבר בחייך, יש צורך לחפש דברים בעלי ערך עבורו. מתנות רבות נעימות בדרך כלל לחברים וחלקן לא – זכרו שהמתנה הטובה ביותר שלכם לחבר בחייכם היא הנוכחות, האנרגיה החיובית ותחושת החיים שלכם.

מתנות לאנשים יקרים

  • 9. קנה מתנה שימושית ופרקטית

בין המתנות הנפוצות ביותר שאישה יכולה לקנות לחבר הן חולצות טריקו, חגורות, ארנקים או תחתונים. כיום, ייתכן שהדברים הללו אינם חשובים כבעבר ולא כדאי לשים לב אליהם. אבל אין שום דבר רע אם נכין כל אחד מהפריטים הללו ואנחנו צריכים לדעת שחברים ישמחו לקבל כל מתנה. אל תחשוב שהמתנה חייבת להיות יקרה.

מתנה צריכה להיות משהו שיש לו מטרה ספציפית בחייו. משהו פרקטי ושימושי וניתן להשתמש בו. מתן מתנות סנטימנטליות, בהתאם לרמת הקשר שלכם, יכול להיות גם דבר טוב.

דוגמאות למתנות סנטימנטליות כוללות טבעות, חפצים אישיים מאוד, ספל עם תמונה עליו, מכתב בכתב יד ועוד.


מתנות לחבר הכי טוב

אילו מתנות חברים אוהבים?

להבין אילו מתנות חברים אוהבים יכול להיות מאתגר וזכרו שלא כל החברים זהים. אבל אתה יכול להכין מתנות שאתה יודע שהוא אוהב והן מועילות עבורו, לפי תחומי העניין ומצב הרוח של האיש המדובר.

זה מוזר לתת מתנה בלי סיבה?

לא זה לא. אין שום דבר רע במתן מתנה ללא היכרות וללא כל סיבה, וזה גם נחשב לדבר טוב מאוד. כדי לשבח את האהבה בין מערכת היחסים שלך, ועד כמה אתה דואג לחבר שלך, אתה תמיד יכול לשמח אותו על ידי מתן מתנה. מתן מתנות טוב בימי הולדת או אירועים מיוחדים, אבל אתה יכול לעשות זאת גם בימים רגילים אחרים.

איזו מתנה לקנות לחברים שיש להם הכל?

אתה יכול להזמין את החבר בחייך לחוויה; דברים כמו הזמנה לקולנוע, תיאטרון, קונצרט מוזיקה והקפד לזכור לשלוח לו מכתב בכתב יד יחד עם המתנה הזו.

איזו מתנה כדאי לקנות ליום הולדת לחברים?

אם החבר שלך או בין הזוג שלך אוהב עוגה, הקפידו להכין גם עוגה.  בושם, כובע, חולצה ודברים כאלה הם אפשרות, אם אך לומר קצת מיושנים. יחד עם זאת אם אתם מחפשים מתנה אחרת ואישית שבן הזוג שלכם או החבר שלכם ירגיש מיוחד כמו כוכב קולנוע, מתנה שיאפשר לו להראות בעבודה ולחברים אז צרו אתנו קשר עוד היום והפתיעו אותו כל כך שלא ישכח אתכם לתמיד.