מתנות לבעל – איזה מתנה תרגש אותו?

מתנות לבעל החשוב בחייכם לעיתים היא משימה די מורכבת, בטח תסכימו אתנו? במיוחד אם אנחנו רוצים לרגש ולשמח אותו מאוד. קניית מתנה הינה למעשה הביטוי שלנו לאהבה, קניית מתנה היא המסר שלנו להערכה העצומה כלפיו ואנחנו רוצים להעביר את הרגש הזה שאנו חשים כלפיו דרך המתנה. בבחירת מתנות לבעל הדבר הראשון שעולה לנו במחשבה זה לקנות לו מתנה מיוחדת ששייכת רק לו, מתנה אשר באמצעותה תוכלי להעביר את הרגש העז שיש בתוככם כלפיו, והכי חשוב שהיא תהיה מתנה מקורית ומיוחדת, מתנה שהוא יאהב ובכל פעם שהוא יראה אותה, הוא ייזכר בך.

מתנות לבעל  – תני לו להרגיש כמו כוכב קולנוע & רוק

מתנות לבעל – מתנה ליום הולדת

אחד הדברים המהנים בעולם הוא לקבל ולתת מתנות, שאולי נראה פשוט מאוד במבט ראשון, אבל כשנכנסים ללב הסיפור, רואים שזה יכול להיות אחד הדברים הקשים והמסובכים.

מה לקנות לבעל שלך?

נשים רבות שואלות "האם גברים באמת אוהבים מתנות?". התשובה היא שגברים שמחים לקבל מתנות כמו נשים. קבלת מתנה מעניקה לבעל תחושת התרגשות וסיפוק, במיוחד אם הם מקבלים את המתנה הזו באופן פרטי.

  1. זכרו שגברים, במיוחד המאפיינים הגבריים שלהם, רואים את העולם קצת אחרת מנשים, ולכן חשוב מאוד איזו מתנה אתם קונים להם, ותמיד אנו חוששים לפספס.

קניית מתנות לבעל יכולה להיות אתגר. עם זאת, רוב הגברים רואים את העולם בצורה הרבה יותר פשוטה. לכן, עדיף לדעת על תחומי העניין שלהם לפני שקונים את המתנה שלכם וגם לדעת שסוג המתנה חשוב בהשוואה כמו גם דרך הענקת המתנה גורם הגיל הוא נקודה חשובה שיש לקחת בחשבון לפני קניית מתנה. למעשה, זה הגורם החשוב ביותר. שאתם מחפשים מתנה אל תשכחו כי לכל גבר יש טעם מיוחד משלו מבחינת צבע, סגנון ודברים שהוא אוהב. לכן כדאי להכיר את המאפיינים שלו לפני רכישת מתנה. קבלת מתנה התואמת את מצב הרוח האישי של האדם תשמח אותו מאוד ותעניק לו את ההרגשה שאתם מכירים היטב.

מתנה לבעל – אישי ומרגש

  • 2. אל תקנו מתנה שיכולה להיות שימושית לכולם

 אל תקנו מתנה שיכולהה להיות שימושית המשרתת את כולם, לא רק אדם ספציפי. אז אל תחפשו מתנה שכולם יכולהים להשתמש בה. רוב מכשירי החשמל הביתיים או המטבחים הם כלים שאינם אינדיבידואליים, ורכישת ספלים כמתנות מעולם לא היה ולעולם לא יהיה רעיון טוב.

אנשים אוהבים לקבל מתנה שהם יכולהים להשתמש בה באופן פרטי. לעולם אל תקנה לבן הזוג לך מתנה שמשרת את הבית ויכולהים לעשות בה שימוש יותר מאשר את החבר או בן הזוג שלך, בפרטי ואישי. בן הזוג שלך ישמח יותר אם יראה שקנית לו מתנה שמכוונת רק אליו.

מתנה מקורית לבעל

  • 3. תן לבעל שלך מתנה שהוא יאהב

כשאת קונה מתנה, חשוב על האדם האחר יותר מאשר להסתמך על הרגשות שלך. המתנה הנבחרת מקובלת אם היא נעשית על ידי מחקר והסתמכות על עצמך, אך עדיף להכיר את טעמו של הצד השני.

לדוגמה, אולי את לא אוהב את הצבע השחור, אבל קנה לבן הזוג שלך משהו בשחור כי את יודע שהוא אוהב את זה. גם אם יש דברים אחרים שאתם לא אוהבים אבל אתם יודעים שהצד השני מעוניין בהם, עדיף להתייחס אליהם כקריטריונים בקנייה.

  • 4. הכינו מתנות מותאמות אישית

בחר פריט שהוא אישי לצד השני. בבחירה, לא בהכרח צריך לבחור את היקר והטוב ביותר, מספיק למצוא ולקנות את ההפתעה אשר תתאים לצרכי המסיבה.

גם אם את יכולה לשאול אותו מה הוא צריך, עדיף להשקיע שעות בניסיון לבחור מתנה. מתן מתנות זה תמיד נחמד ואל תיתפס יותר מדי בתקציב.

  • 5. המחיר אינו קריטריון לקניית מתנות

למרות שמתנות איכותיות הן לרוב יקרות, הערך של מערכת היחסים שלכם או של האדם האחר אינו גבוה כמו המתנה שאתם מקבלים. אפשר להשיג מתנה לא יקרה במיוחד, ופשוט עדיין לראות את ההתלהבות בעיניו של החבר או בין הזוג שלך. לעיתים אנו קונים מוצר יקר מאוד וזה לא משנה לצד השני.

אז בחירת מתנה לבעל או לחבר שלך לא צריכה להתבסס על כסף ומחיר.  אלה על ייחודיות והתאמה למה שהוא אוהב ומעריץ. הענקת מתנה הופכת חשובה יחד עם התשוקה שיש לך לתת לבן הזוג שלך או לחבר שלך. זכרו שבקניית מתנה יקרה ללא כל התאמה לאופי של בין הזוג שלך ולטעם האישי שלו יכולהה לעיתים להיות פספוס. זה לא אומר שמתנות יקרות לא אפשרות, זה לא הרעיון, וודאי שמתנות יקרות הם אפשרות מצוינת, רק הרעיון הוא לרכוש את המתנה לפי מה שבן הזוג שלך אוהב ומתחבר.

מתנות מקוריות לבעל

  • 6. לבעל שאוהבים טכנולוגיה, בחרו מתנה בתחום זה

בבקשה אל תקבל מתנה לבעל שלך שאת יודע שהוא לא ישתמש בו. את צריך להכיר את בעלך/חברך. למשל, יש גברים שאינם מהסוג שמגלה עניין בדברים מסובכים, אז למה כדאי לך לקנות מתנה שקשה לשימוש על ידי החבר או בין הזוג שלך.

או שאולי הגבר שאת מחפש מעולם לא סיים ספר, אז הוא ישאיר את ספר המתנה שלך בפינה. אז עדיף לבחור מוצר שהוא יכולה להשתמש בו בקלות. זכור שמוצר שמועיל לכולם במשק הבית ולא לפרט אינו בחירה טובה.

  • 7. קנה מתנה אחת במקום כמה ליום ההולדת

זה אולי נשמע קצת מוזר, אבל תחשוב על זה כך: אם תקנה 20 חולצות במתנה, האם כל חולצה נוספת תעשה אותו מאושר יותר? עם זאת, כאשר את קונה מתנה למישהו, זה אומר שאת ביחד, כך שאת לא צריך להוכיח משהו על ידי קניית מספר מתנות בבת אחת.

העדיפו איכות על פני כמות. תנו לבן הזוג מתנה אחת או שתיים בעלות ערך עבורו; ככל שיהיו יותר מתנות, ערכן יהיה נמוך יותר. כאשר אתם נותנים מספר מתנות בבת אחת, בסופו של דבר המסיבה לא תתרגל לאף אחת מהן וייתכן שלא ישתמשו בהן. כדאי לחשוב שהמתנה שלכם יעילה ויעילה, לא לזעזע את הצד השני בכמות גדולה של מתנה.

  • 8. איזו מתנה חשובה לבעל ליום ההולדת?

אם את רוצה לקבל מתנה לבעל בחייך, יש צורך לחפש דברים בעלי ערך עבורו. מתנות רבות נעימות בדרך כלל לבעל וחלקן לא – זכרו שהמתנה הטובה ביותר שלכם לבעל בחייכם היא הנוכחות, האנרגיה החיובית ותחושת החיים שלכם.

קניית מתנה מיוחדת

  • 9. קני מתנה שימושית ופרקטית.

בין המתנות הישנות ביותר שאישה יכולה לקנות לבעל הן חולצות טריקו, חגורות, ארנקים או תחתונים. כיום, ייתכן שהדברים הללו אינם חשובים כבעבר וכדאי לשים לב אליהם. אבל אין שום דבר רע. אל תחשוב שהמתנה חייבת להיות יקרה.

מתנה צריכה להיות משהו שיש לו מטרה ספציפית בחייו. משהו פרקטי ושימושי וניתן להשתמש בו. מתן מתנות סנטימנטליות, בהתאם לרמת הקשר שלכם, יכולה להיות גם דבר טוב.

דוגמאות למתנות סנטימנטליות כוללות טבעות, חפצים אישיים מאוד, תמונות, מכתב בכתב יד ועוד.


שאלה ותשובה – מה לקנות?

אילו מתנות גברים אוהבים?

להבין אילו מתנות גברים אוהבים יכולה להיות מאתגר וזכרו שלא כל הגברים זהים. אבל את יכולה להכין מתנות שאת יודע שהוא אוהב והן מועילות עבורו, לפי תחומי העניין ומצב הרוח של האיש המדובר.

זה מוזר לתת מתנה בלי סיבה?

לא זה לא. אין שום דבר רע במתן מתנה ללא היכרות וללא כל סיבה, וזה גם נחשב לדבר טוב מאוד. כדי לשבח את האהבה בין מערכת היחסים שלך, ועד כמה את דואג לבעל שלך, את תמיד יכולה לשמח אותו על ידי מתן מתנה. מתן מתנות טוב בימי הולדת או אירועים מיוחדים, אבל את יכולה לעשות זאת גם בימים רגילים אחרים.

איזו מתנה לקנות לבעל שיש להם הכל?

את יכולה להזמין את הגבר בחייך לחוויה; דברים כמו הזמנה לקולנוע, תיאטרון, קונצרט מוזיקה או אפילו מסעדה. 

מתנה מקורית לבעל  – תני לו להרגיש כמו כוכב קולנוע & רוק

אם בעלך אוהב עוגה, הקפיד להכין לו עוגה.  בושם, חולצה ודברים כאלה הם גם אפשרות, רק קצת משעמם אם לומר ובטח לא מרגש. יחד עם זאת אם אתם מחפשים מתנה אחרת ואישית שתרגש את בן הזוג שלכם ושהוא ירגיש מיוחד כמו כוכב קולנוע, או זמר רוק נחשק, אתם במקום הנכון. מתנה שיאפשר לו להראות בעבודה ולחברים, מתנה שתישאר אתו לתמיד, אז צרו אתנו קשר והפתיעו אותו.